מחלקת הניו-מדיה של פורום גיוס העדה הנוצרית (ע"ר) היא המחלקה הגדולה בפורום ואחראית בעזרת מחלקת המחקר ומנהלת האסטרטגיה של הפורום על פעילות ההסברה הייחודית שלנו במדינת ישראל ובעולם. המחלקה שהוקמה באוגוסט 2014, פעילה נכון לתחילת 2016 באופן אקטיבי ב-14 שפות (איטלקית, יפנית, גרמנית, פיליפינית, ספרדית, צרפתית, ערבית ועוד) בעמודי פייסבוק וטוויטר המופעלים על ידי צוות של למעלה מ-40 איש ברחבי העולם, כולם בהתנדבות. בנוסף מפעילה גם את דף פורום גיוס העדה הנוצרית בעברית לקהל מקומי (עם תכנים שונים מאלו המוצגים לחו"ל) עם תרגום לערבית במידת הצורך. התכנים היחודיים שלנו עוסקים במספר מישורים רלוונטיים לפעילותנו;

בארץ אנו שמים את הדגש על עידוד גיוס העדה הנוצרית, העמקת ברית יהודים-נוצרים המבוססת על אמונתו של האב גבריאל כי ארץ הקודש ניתנה לעם ישראל והוא הריבון בה, קידום ההכרה בשואה הארמנית וחיזוק תדמיתה של מדינת ישראל. בחו"ל אנו מציגים את ישראל כאי של שפיות במזרח התיכון, נלחמים בארגוניBDS  ובארגונים אנטי-ישראליים הנתמכים על ידי כנסיות בחזית התיאולוגית שהיא ייחודית לנו, מדווחים אודות נסיעותיו של האב גבריאל להסברה בחו"ל ומפיצים תכנים המחזקים את האמת ההיסטורית המציגה את הקשר הברור והחד בין עם ישראל לארץ ישראל.

 

  • עמוד פורום גיוס העדה הנוצרית הפונה לקהל בישראל נמצא בכתובת: https://www.facebook.com/ISRCRF/
  • עמודים בשפות זרות ממותגים תחת השם "האב גבריאל נדאף". העמוד הראשי שלנו הוא בשפה האנגלית וממנו נגזרים תרגומים לשפות נוספות. https://www.facebook.com/frgabrielnaddafלפרטים נוספים אודות עמודינו בשפות אחרות וכן במידה וברצונכם להצטרף לצוות המתנדבים שלנו, אנא צרו עמנו קשר.