לקראת גיוס

פורום גיוס העדה הנוצרית מעודד ומסייע לבני נוער וצעירים נוצרים להתגייס לצה"ל. הפורום מקדם שורה של פעילויות לטובת הכנתם של נערים ונערות נוצרים לגיוס בהתנדבות לצבא ההגנה לישראל באמצעות כלים של חינוך, רוח, הגברת המוטיבציה ומתן כלים פרקטיים לקראת גיוסם. 
 
סמינרי הכנה לצה"ל בשיתוף משרד הביטחון.
 
בכל קיץ מקיים הפורום בשיתוף האגף הביטחוני-חברתי של משרד הביטחון, סמינרי הכנה לצה"ל בני 2-4 שבועות המיועדים לנערות ונערים נוצרים מכיתות י"א-י"ב.
בסמינרים אלה בתנאי פנימייה מועברים באמצעות הרצאות תכנים חינוכיים המדגישים את הקשר ההיסטורי של הנוצרים לארץ-ישראל, שיעורי דת נוצרית,  תכנים הנוגעים לאזרחות, דמוקרטיה וציונות.
בסמינר עוברים החניכים גם שבוע גדנ"ע, סיורים וניווטים.
 
למתעניינים אפשר לשלוח פרטים לכתובת הדוא"ל: info@ceceisrael.org 
או בטלפון: 04-6567111
 


סיור בעקבות לוחמים

הפורום לוקח חלק בפרויקט הארצי של סיור "בעקבות לוחמים" מטעם משרד הביטחון. בכל שנה מוציא הפורום מאות בני נוער החל מגילאי 16, ליום מעשיר וסיור בעקבות לוחמים הכולל הרצאות על מורשת קרב ותצוגת תכלית של צה"ל.
 
בנוסף לכך מקיים הפורום סיורים וימי גיבוש נוספים לבני הנוער במהלך השנה.
למתעניינים אפשר לשלוח פרטים לכתובת הדוא"ל: info@ceceisrael.org
ואנחנו נחזור אליכם.
או בטלפון: 04-6567111


תהליך הגיוס

בואו לשמוע ולהבין יותר מה זה השירות בצה"ל, מה חשיבותו, מה האפשרויות ומה התהליך.
אנו עובדים מול רכז משרד הביטחון מהאגף הביטחוני-חברתי המלווה את התהליך כולו.
 
למתעניינים אפשר לשלוח פרטים לכתובת הדוא"ל: info@ceceisrael.org
ואנחנו נחזור אליכם.
או בטלפון: 04-6567111


השרות הלאומי

לא בא לכם טוב הצבא של המדים? הריח? האבק?

אבל אתם כן רוצים לתרום למדינה ולחברה?
 
שירות לאומי מהווה פלטפורמה נוספת בה מי שמעוניין יכול לתרום את חלקו בחברה הישראלית ולעזור לאנשים הזקוקים לכך בסביבת ביתו (אם זה בבית חולים, בית ספר, גנים, קופות חולים ואף משרדים ממשלתיים). מדובר על התנדבות שתורמת רבות והשירות יכול להיות משמעותי ביותר גם מבחינה אישית. בשירות הלאומי, בניגוד לשירות הצבאי, ניתן לבחור בין שנת שירות אחת לשנתיים, אנחנו כמובן ממליצים על שנתיים.
כל אלה המבצעים שנתיים שירות לאומי מקבלים את אותו המענק, אותו הפיקדון ואותם הזכויות לחיילים משוחררים, כולל שנת לימודים ראשונה חינם במוסדות אקדמאים באזורי הפריפריה.
 

בשירות הלאומי תוכלו לבחור את מקום השירות המועדף עבורכם ואת המקום בו תרגישו שתוכלו לממש את כישוריכם ולשים חותמת כניסה עם שנה/שנתיים ניסיון לתחום בו אתם מעוניינים להתקדם בחיים.

בפגישה שהתקיימה בעבר בין האב גבריאל ונציגי הפורום לבין מנהלי מחלקות ונציגי משרד החוץ, סוכם כי משרד החוץ יהיה פתוח לקלוט מתנדבות ומתנדבים בני העדה הנוצרית.

פורום גיוס העדה הנוצרית נמצא בקשר שותף עם מנהלת השירות הלאומי ונשמח לסייע בכל בעיה שתיווצר.
לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם ג'ונתן אלחורי דובר הפורום מי שעשה שירות לאומי שנתיים בעצמו, ולקבל ממנו טיפים ועצות בנושא.
054-7458892